Kontaktpersoner - GCE Group Sweden Region
Nya portabla syrgaskoncentratorer från GCE Healthcare LÄS MER close
Hem » Kontakt » Kontaktpersoner

Växel: 040-388 300

Kundservice och order

Susanne Asp
Reception/Växel

Monica Brodin
Order

Suzette Schramm Davholt
Order

Telefon: 040-388 300
Fax: 040-388 353
susanne.asp@gcegroup.com

Telefon: 040-388 302
Fax: 040-388 353
monica.brodin@gcegroup.com

Telefon: 040-388 303
Fax: 040-388 353
suzette.schramm@gcegroup.com

 

Försäljning, produktsupport och service

John Westergren
Sales Manager Healthcare SE

Johan Sahlén
Sales Manager Healthcare SE

John Riber
Sales Manager DK/NO

Telefon040-388 301
Fax: 040-388 353
john.westergren@gcegroup.com
Telefon040-388 308
Fax:040-388 353
johan.sahlen@gcegroup.com
Telefon+4520746017
Fax:040-388 353
john.riber@gcegroup.com
     

Olof Hansson
Sales Manager Industri

Mikael Åkesson
Produktsupport och kvalitet

Olle Lindblad 
Service och reparationer

Telefon: 040-388 363
Fax: 040-388 353
olof.hansson@gcegroup.com
Telefon040-388 322
Fax: 040-388353
mikael.akesson@gcegroup.com
Telefon040-388 307
Fax: 040-388 353
olle.lindblad@gcegroup.com

 

Ekonomiavdelning

Sofia Dalvander
Financial Controller

Susanne Asp
Ekonomiassistent

Telephone: 040-388 319
Fax: 040-388 353
sofia.dalvander@gcegroup.com
Telephone: 040-388 343
Fax: 040-388 353
susanne.asp@gcegroup.com